Install Skyscanner Seyahat Uygulaması APK

  • Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 1 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 2 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 3 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 4 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 5 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 6 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 7 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 8 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 9 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 10 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 11 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 12 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 13 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 14 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 15 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 16 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 17 Skyscanner Seyahat Uygulaması APK screenshot thumbnail 18
The description of Skyscanner Seyahat Uygulaması
Skyscanner hepsi bir arada seyahat uygulaması.

Uçuşlar, oteller ve araç kiralama seçenekleri. Hepsi bir arada.

Skyscanner'ın yeni, sade, hepsi bir arada uygulamasıyla daha akıllı seyahat edin. Nerede olursanız olun istediğiniz anda düşük ücretli uçuş, otel ve araç kiralama seçeneklerini anında arayın, karşılaştırın ve rezervasyon yapın. Bağımsız, tarafsız ve tamamen ücretsizdir. Saniyeler içinde size mümkün olan en iyi fırsatları buluyoruz. Ödüllü, kullanımı kolay uygulamamız sizi dünyanın seyahat arama motoruyla buluşturuyor. 30'un üzerinde dil desteklenmektedir.

* FİYAT UYARILARI ALIN
Bir uçuşun fiyatı düştüğünde kaçırmazsınız. Otomatik Fiyat Uyarıları ile fiyat değişikliklerinden haberdar olun.

* DÜŞÜK ÜCRETLİ UÇUŞLARI BULUN
Renk kodlu takvim ve çizelge görünümümüzü kullanarak uçmak için en ucuz günleri ve ayları kolayca bulun ve karşılaştırın.

* İLHAM ALIN
Hemen ilham almak için, varış yeri kutusuna 'Her yere' yazın, dünya genelindeki birçok destinasyona ucuz uçuş fiyatlarıyla gününüzü aydınlatalım. Ayrıca, En İyi Fırsatlar özelliğini kullanarak size en yakın havaalanındaki en iyi fırsatları da bulabilirsiniz.

* TAM OLARAK ARADIĞINIZI BULUN
Seçeneklerinizi daraltın. Sonuçları uçuş süresine, aktarma sayısına, havayoluna, seyahat sınıfına, kalkış ve varış saatlerine göre filtreleyin.

* OTEL ARAYIN
Yüz binlerde otel, tatil köyü, apart otel ve hostelin sunduğu muhteşem fırsatları karşılaştırın. Mevcut konumunuza yakın konaklama seçenekleri bulun. Hatta, aynı gün için son dakika otel araması da yapabilirsiniz. İlham almaya mı ihtiyacınız var? Favori destinasyonlarınızdaki otelleri arayın ve muhteşem fırsatlardan yararlanın.

* KİRALIK ARAÇ ARAYIN
Dünyanın araç kiralama şirketlerini saniyeler içinde arayın. 30.000 havaalanı ve şehir içi konum arasından seçim yapın ve istediğiniz aracı doğru fiyata bulmak için sonuçları araç türüne, yakıt türüne ve özelliklerine göre filtreleyin. Dahası, Adil Yakıt Politikası bayrağı ile yakıttan zarar etmezsiniz.

* SON ARAMALAR
Ana ekranınızdan son uçuş aramalarınıza erişin ve kaldığınız yerden hızlıca devam edin.

* KUSURSUZ DENEYİM
Uçuş aramalarınızı ve fiyat uyarılarınızı telefon, tablet ve masaüstü bilgisayar gibi tüm cihazlarınızda eşleştirmek için oturum açın, böylece seyahatinizi istediğiniz yerde istediğiniz zaman planlayabilirsiniz.

* EK ÜCRET YOK
Hiçbir rezervasyon ücreti veya gizli ücret yoktur, size sadece en avantajlı uçuş, otel ve araç kiralama fiyatlarını sunuyoruz.
Additional information
Category
Travel & Local
Installs
500,000 - 1,000,000
Current Version
5.13
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Offered By
Skyscanner Ltd
Date Published
Mar 09, 2017