Install E Devlet Giriş APK

  • E Devlet Giriş APK screenshot thumbnail 1 E Devlet Giriş APK screenshot thumbnail 2 E Devlet Giriş APK screenshot thumbnail 3 E Devlet Giriş APK screenshot thumbnail 4
The description of E Devlet Giriş
E devlet giriş ile Türkiye’de 18 yaşını geçmiş olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından kullanılabilmekte olan sanal devlet portalı e-Devlet Kapısı üzerinde mahkeme sorgulama, sabıka kaydı sorgulama, SSK sorgulama, parti üyeliği sorgulama, askerlik durum sorgulama, IMEI sorgulama ve daha pek çok popüler kamu işlemini sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Ancak günümüzde vatandaşların tüm bu dijital kamu hizmetlerinden yararlanabilmeleri için güvenli giriş seçenekleri olan ‘e-Devlet şifresi ile giriş’, ‘mobil imza ile giriş’, ‘e-imza (elektronik imza) ile giriş’, ‘T.C. kimlik kartı ile giriş’ ve yeni eklenen ‘internet bankacılığı ile giriş’ şeklindeki 5 farklı yüksek güvenlikli giriş alternatifinden birisini kullanarak, kimlik doğrulaması yapmaları gerekiyor. Bu şekilde e-Devlet Kapısı üzerinde vatandaşlık bilgilerinin güvenliği sağlanırken, kamu işlemlerinin de hem hızlı hem de güvenilir şekilde gerçekleştirilebilmesi sağlanıyor.
Additional information
Category
Shopping
Installs
50,000 - 100,000
Current Version
1.0
Requires Android
1.6 and up
Content Rating
Everyone
Offered By
Sorgulama Servisi
Date Published
Dec 09, 2016